Beyaz Eşya Servis

Evinizde bulunan bulaşık makinasından çamarşır makinasına kadar her marka ve model beyaz eşyalarınız için tamir bakım ve teknik servis hizmetleri.

Hizmetler - 2 Kasım 2020 Pazartesi, 21:08
Beyaz Eşya Servis

Çamaşır mikanasından buzdolabına fırından bulaşık makinasına kadar evinizde bulunan her nevi beyaz eşyaların tamir bakım ve teknik servis hizmetleri Arda Teknik farkı ile sizlere sunulmaktadır.

Kullandığınız çamaşır makinası buzdolabı veya diğer beyaz eşyaların kullanımı sırasında bazı hata yada sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunların nasıl çözüleceği hususu cihazınız ile birlikte verilen kullanma kılavuzunda mevcuttur. Bunlar haricinde karşılaştığınız sorunlarla ilgili olarak teknik bilginiz yok ise müdahale etmemenizi tavsiye ederiz. Zira yapacağınız yanlış bir müdahele sağlığınız için tehlikeli olabileceği gibi cihazızında daha ağır hasarların oluşmasına sebep olabilir.

Yukarıda anlatılan durumlarda mutlaka bir beyaz eşya servisine başvurmanız gerekir. Beyaz  eşyanız hakkında servis talebi için bizi 7/24 müşteri destek hattımızdan arayabilir yada whatsapp servis hattımızından ulaşabilirsiniz.

Bu icerik 1080 kişi tarafından incelendi.


Sosyal Paylaşım Butonları
İÇERİK GÖRSELLERİ
Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis Beyaz Eşya Servis

Etiketler :

- YORUMLAR -
 Yorumlar ( 0 )

 Diğer İçerikler

Petek Temizleme

Petek Temizleme

Petek temizliği düzenli olarak yapıldığında size doğalgaz faturalarında tasarruf ettirir.

İnceleyin »


Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Ev ve işlerlerinin doğalgaz tesisatları profesyonel ekimizi tarafından gerçekleştirilmektedir.

İnceleyin »


Kombi Bakım Tamiri

Kombi Bakım Tamiri

Her marka ve model kombileriniz için tamir bakım ve teknik servis hizmetleri veren özel kombi servisi.

İnceleyin »


Arda Teknik

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?

Arda Teknik olarak Türkiye' nin Dünya'nın önde gelen markalarına özel servis hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Airfel Alarko Arçelik Ariston Auer Baykan Baymak Beko Bosch Buderus Demirdöküm Ferroli Immergas Protherm Vaillant Viessmann