İklim Kombi Servisi

İklim Kombi, profesyonel olarak hizmet verdiği Kapaklı merkezli işyerinde doğalgaz tesisatından beyaz eşya tamirine, kombi bakım teknik servis hizmetlerinden petek temizliğine kadar müşteri odaklı hizmetleri ile bölgenin en çok hizmet veren kuruluşu olmuştur.

Firmamız, konutların ve işyerlerinin doğal gaz tetisatlarını yılların verdiği tecrübe ile profesyonel olarak yapmaktayız. Isıtma teknolojileri konusunda konusunda uzman ekibimizle ocakların lpg den doğal gaz dönüşüm işlemleri firmamızca yapılmaktadır.

İklim Kombi, verdiği bütün hizmetleri müşteri memnuniyeti merkezli olarak gerçekleştirmektedir. Bu gün geldiği konunumu güler yüzlü hizmet ve müşteri odaklı çözümlere borçludur.

Bizler profesyonel ekibimizle teknolojinin verdiği bütün imkanları kullanarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Her türlü sonununuz için 7/24 müşteri hizmetleri hattımızı arayabilir yada whatsapp iletişim hattımızdan bize yazabilirsiniz.

İklim Kombi
İklim Kombi

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?

İklim Kombi olarak Türkiye' nin Dünya'nın önde gelen markalarına özel servis hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Airfel Alarko Arçelik Ariston Auer Baykan Baymak Beko Bosch Buderus Demirdöküm Ferroli Immergas Protherm Vaillant Viessmann