Petek Temizleme

Petek temizliği düzenli olarak yapıldığında size doğalgaz faturalarında tasarruf ettirir.

Hizmetler - 2 Kasım 2020 Pazartesi, 21:53
Petek Temizleme

Kombiler,ısıttıkları sıcak suları petekler dolaştırmak vasıtasıyla ortamı ısıtırlar. Sıcak su bütün kombileri dolaştıktan sonra kombiye geri döner. Bu dönüş sırasında su çıkış sıcaklığından daha düşük bir sıcaklıkla döner. Çünkü dönüş sırasında havayı ısıttığından sıcaklık kaybeder.

Kombinin ne kadar gaz harcadığı bu dönüş yapan suyun sıcaklığına bağlıdır. Elbettik suyun çıkış sıcaklığını koruması pek mümkün değildir. Ancak burda minimum sıcaklık kayıpları hedeflenmektedir.

Petekler içerisinde ve dolaşım hatlarında zaman içerisinde tortular oluşur. Bu tortular yüzünden petekler ortamı yeterince ısıtamadığından kombiye dönen suyun sıcaklığı çok fazla kayba uğramaktadır. Peteklerin düzenli bir şekilde temizlenmesi tasarruf için büyük önem arz etmektededir. Petek temizleme konusunda uzman personelimiz teknolojik araç ve gereçler ile peteklerinizi temizleyerek sağlık çalışmasını sağlar.

Hangi Zamanlarda Petek Temizliği Yapılır?

Petek temizliği ihmal edilmemelidir. Hangi zamanlarda petek temizliği yapılması gerektiği hususunda bir petek temizleme servisinden bilgi almanız gerekir. Petek temizliği hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi 7/24 müşteri hizmetleri hattımızdan arayabilir yada whatsapp servis hattımızdan yazabilirsiniz.

Bu icerik 1208 kişi tarafından incelendi.


Sosyal Paylaşım Butonları
İÇERİK GÖRSELLERİ
Petek Temizleme

Etiketler :

- YORUMLAR -
 Yorumlar ( 0 )

 Diğer İçerikler

Doğalgaz Tesisatı

Doğalgaz Tesisatı

Ev ve işlerlerinin doğalgaz tesisatları profesyonel ekimizi tarafından gerçekleştirilmektedir.

İnceleyin »


Kombi Bakım Tamiri

Kombi Bakım Tamiri

Her marka ve model kombileriniz için tamir bakım ve teknik servis hizmetleri veren özel kombi servisi.

İnceleyin »


İklim Kombi

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?

İklim Kombi olarak Türkiye' nin Dünya'nın önde gelen markalarına özel servis hizmetini uzman ekibimiz ile vermekteyiz.

Airfel Alarko Arçelik Ariston Auer Baykan Baymak Beko Bosch Buderus Demirdöküm Ferroli Immergas Protherm Vaillant Viessmann